Помощник възпитател

Описание

ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

1.Осигурява необходимите санитарно-хигиенни условия за правилното отглеждане, развитие и възпитание на децата, отговаря за живота и здравето им.
2.Извършва редовно и качествено почистване на занималнята, спалнята /под леглата/, столовата, сервизното помещение, терасата, фоайетата, коридорите, кабинетите, дворните места – съгласно определената от Директора на детското заведение площ.
3.Прави ежедневна дезинфекция, оправя леглата, изтупва чаршафите и дюшеците.
4.Получава храната от кухнята, сервира я на децата, измива и стерилизира съдовете и чашите за вода след всяка употреба.
5.Активно помага и участва при организацията и провеждането на педагогическия процес с децата. Съдейства за изграждане на здравно-хигиенни навици, култура и трудови умения, навици за сън, хранене, игра, разходки и развлечения.
6.Разговаря с децата спокойно, на български език, учи ги да си помагат и да уважават възрастните, при нужда им помага в обличането и събличането, поддържа ред и хигиена в гардеробчетата им.
7.Не нарушава и не накърнява личното достойнство на децата.
8.Спазва колегиална и професионална етика.
9.Съхранява и отчита зачисленото имущество.
10.Изпълнява и други възложени задачи и допълнителна работа в рамките на работния ден,свързани с изпълнение на длъжността.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Чарлз Дарвин 19

Дата:

17.05.2023

Организация:

ДГ 165 Латинка

Детайли за организацията:

Повече информация за ДГ 165 Латинка може да получите ТУК