ПРИЕМЧИК /ОТОРИЗИРАН АВТОСЕРВИЗ/

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, оторизиран сервиз за автомобили, търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция

Основни задължения:
приема МПС за ремонт и ги издава на клиентите;
изготвя графика на автосервиза и следи за неговото изпълнение;
извършва необходимата комуникация с клиенти;
издава всички съпътстващи ремонта документи, справки и отчети чрез специализиран фирмен софтуер;
координира работния процес в автосервиза при спазване на технологията за ремонт;
контролира наличността и състоянието на специализирания инструмент, ремонтните каталози и зачислените на механиците инструменти.

Компанията предлага:
трудов договор с пълни осигуровки;
конкурентно възнаграждение, съответстващо на квалификацията наетия служител и на постигнатите резултати;
ваучери за храна;
вътрешно-фирмени обучения;
отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти.

Изисквания:
минимум 2-годишен опит на подобна позиция в оторизиран сервиз;
познаване на устройството на съвременните автомобили и технологичните процеси при ремонт на МПС;
отлични умения за работа с MS Office и Internet;
самоинициативност, отговорност и комуникативност;
завършено техническо образование, владеене на английски език и опит като автомеханик ще се считат за предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК