Технически сътрудник

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент , търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция:

Основни задължения:

-Поддържане на база данни от документи, обновяване на информацията;
-Обслужване на клиенти по телефон и e-mail ;
-Стриктно да следи за верността и въвеждането на документи в общ регистър на нотариусите;
-Други спомагателни дейности.

Компанията предлага:

-Дългосрочен трудов договор с пълни осигуровки;
-Работа на редовна смяна - от понеделник до петък;
-Добро финансово възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
-Възможност за професионално развитие;
-Трудово възнаграждение-1200 лв. нето (първите 3 месеца).

Основни изисквания:

-Умения за работа с MS Office пакет, интернет търсачки, социални мрежи и специализиран софтуер;
-Отлични комуникативни компетенции;
-Предишен опит за работа с документи.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

17.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК