Информатор

Описание

Длъжност: Информатор
Месторабота: София, пълно работно време- 40 работни часа в рамките на една седмица от вторник до неделя по предварително изготвен график, основно трудово възнаграждение 780.00 лева с възможност за допълнително възнаграждение за заместване на каса.
Основни задължения и отговорности:
- Посреща и насочва посетителите на галерията.
- Носи отговорност за опазване на музейните експонати и другото имущество в поверения му район.
- Поддържа непрекъснат контрол по реда в залите с оглед осигуряване на най- благоприятни условия за опазване на експозицията.
- Приема вежливо посетителите и дава кратка информация за експонатите и изложбите.
- При необходимост участва в подготовката и при откриване на постоянни и временни експозиции и други мероприятия в галерията.
- При нарушение на реда в залите и съмнение за нередности сигнализира охраната на обекта.
Изисквания за заемане на длъжността:
- Вид и равнище на образованието: минимално изискване- средно образование
- Друга квалификация: владеене на чужд език е предимство
- Личностни и поведенчески характеристики: добри комуникативни умения, високо чувство за отговорност, способност да работи в екип, умение бързо и ефективно да решава проблеми, експедитивност, дисциплинираност, честност и лоялност, интерес към изкуството е предимство.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфеденциално и в съответствие със ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
За информация и допълнителни въпроси в работно време:
0887 887 649 ; 0899 570 737
s.ivanova.hr@nationalgallery.bg

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 780 до 780 лева на месец

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.06.2023

Организация:

Национална галерия

Повече информация за Национална галерия може да получите ТУК