ТЪРГОВЕЦ НА УПОТРЕБЯВАНИ ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ

Силвър Стар Премиум Мобилити ЕАД е компания, част от фирмена група Силвър Стар. В портфолиото ѝ ще откриете качествени употребявани леки, лекотоварни и товарни автомобили с марка Mercedes-Benz, и не само. За успешното представяне на нашата структура разчитаме на малък, но силно мотивиран екип.

Ако вярвате, че няма непреодолими препятствия, а само избор на правилен подход,

ако обръщате внимание на детайлите и имате проактивен подход,

ако сте успешни при водене на преговори и управление на очаквания,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Премиум Мобилити ЕАД, локация София като:

Основни задължения на позицията:
• Проактивно търсене на клиенти, следене и анализиране на пазара на употребявани автомобили
• Активно водене на целия процес по продажба на употребявани товарни автомобили, както на съпътстващи продукти и услуги
• Обработване на документация, в т.ч. изготвяне на оферти и договори за покупко-продажба
• Проследяване на клиентска удовлетвореност и непрекъсната работа с ERP системи

Изисквания към търсения кандидат:
• Предишен опит в директни продажби - 3 години
• Завършено средно образование (като минимално изискване)
• Последователност в работата и самоорганизираност
• Компютърна грамотност (предишен опит с ERP System)
• Шофьорска книжка - категория В, активен шофьор, с възможност за регулярни дневни командировки в Западна България.

Като предимство при подбора по документи ще се считат:
• Познания за товарни автомобили;
• Умения за работа с MS Оffice (Word и Excel);
• Владеене на английски език.

Предимствата за Вас:
• Ще имате възможността да получавате възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
• Ще работите на трудов договор при 5-дневна работна седмица с 22 дни платен годишен отпуск
• Ще получите въвеждащи и регулярни обучения за търговски умения и процеси, според стандартите на Силвър Стар и производителя на Mercedes-Benz, Setra и FUSO
• Ще придобиете познания за работа със специализиран софтуер (Automaster)
• Ще получите възможност за работа на нашата нова, изключително модерна, локация

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@premiummobility.bg, като посочите референтния номер на позицията (SRem_CV_Sf_0523), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Премиум Мобилити“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика
Инженерни дейности
Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

гр. София, п.к. 1839, р-н Кремиковци, ул. „Челопешко шосе” № 52

Дата:

26.05.2023

Организация:

Силвър Стар Премиум Мобилити ЕАД

Повече информация за Силвър Стар Премиум Мобилити ЕАД може да получите ТУК