Техник Оптик

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

От името на наш клиент, утвърдена фирма, лидер на пазара за търговия с очила и оптични материали, търсим да назначим отговорен и амбициозен:

Задължения:

• Адекватно боравене с рецепти и прием на поръчки
• Коректно изпълнение на възложени задачи свързани с длъжността
• Работа с професионални машини в сферата на оптиката (автоматизирани и ръчни)
• Работа с фини детайли и чупливи материали (винтчета, гайки, отвертки, диоптични стъкла)
• Изработване на диоптрични лещи и ремонт на очила

Изисквания:

• Завършено образование – средно или висше
• Сръчност и усет към детайла
• Позитивно излъчване и комуникативност
• Отговорност към техниката и материалите
• Добра компютърна грамотност
• Работа в екип
• Предходен опит не е задължителен

Фирмата предлага:

• Съответстващо на отговорностите основно възнаграждение и бонуси на базата на постигнатите резултати
• Обучителен период и надзор в начална фаза от работата
• Висока степен на самостоятелност
• Дългосрочно сътрудничество и коректност
• Отлична среда за работа.
• Работно време от понеделник до петък – 9:00ч до 18:00ч.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814/08.12.2014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2500 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

01.06.2023

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК