Спедитор международен транспорт

Фирма Берг 77 ЕООД - фирма занимаваща се с международен транспорт - търси да назначи служител на позиция спедитор.

Работи се в офис находящ се в град Пловдив.

Задължително е владеенето на английски език.

Препоръчително и/или немски език на много добро ниво.

Кандидатът трябва да притежава добри комуникативни способности и благ нрав.

Задължения на служителя:

- Организиране на транспортните заявки, според всякакъв тип кореспонденция с контрагенти на фирмата;

- Свеждане до знанието на шофьорите на информацията за съответния транспорт;

- Подходящият кандидат ще организира движението на камиона и маршрута му;

- Ще изготвя ежедневен отчет за работата на транспортните средства, в последствие прерастващ в месечен отчет.

Сферата на работа спрямо характера й е сравнително спокойна.

шофьор + спедитор = приятел = спокойствие за целия екип.

Не толерираме по никакъв начин лошото поведение на служителите на фирмата.

Мото на фирмата към служители си:

спедитор + шофьор = приятел.

Заплата за кандидати с опит - по договаряне.

Фирмата може да назначи кандидат на съответната позиция и без опит в сферата. Важно е желанието за работа.

Телефон за предварителен контант:

087 875 6570 - Недялко Петров

След предварителен разговор по телефона ще очакваме вашата кандидатура с прикачено CV.

Предварително благодарим на кандидатите, които ще проявят интерес към обявата.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

02.06.2023

Организация:

BERG 77 EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за BERG 77 EOOD може да получите ТУК