Диспечър международен транспорт

Описание

Търсим диспечер, който да се присъедини към екипа ни.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

-Планира, организира и контролира работата на международните шофьори в Европа;
-Проследява и управлява процеса на товарене, разтоварване и движение на международните автомобили;
-Води ежедневна комуникация с офисите ни в Европа с цел оптимизиране на дейността;
-Изготвя справки и анализи;

ИЗИСКВАНИЯ:

-Опит на сходна позиция;
-Много добро владеене на английски език;
-Добра компютърна грамотност;
-Добри комуникационни умения и аналитично мислене;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

-Възможност за работа и развитие в компания лидер в своя сектор;
-Конкурентно заплащане и атрактивен социален пакет (ваучери за храна, допълнително здравно застраховане и други);
-Ако сте амбициозни, талантливи и не се страхувате да поемате отговорност, ние ще ви подкрепим, за да разгърнете потенциала си, да се развивате и да направите кариера в разрастващ се бизнес;

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

05.07.2023

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК