СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти, водеща компания, производители на пластмасови изделия за дома и градината., търсим мотивирани и надеждни кандидати за позиция:

СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Компанията предлага:

8 часов работен ден стартираш в 8:00 и приключващ в 17:00ч.
Три почивки през работния деня;
Осигурен транспорт от Околовръстен път;
Свободно паркиране в района;
Карта с отстъпка за зареждане на гориво;
Мобилни карти с преференциални цени
25 % отстъпка при пазаруване от цените на едро на цялата гама от продукти (над 7 000 артикула за дома и градината);
Възможност за изплащане на възнаграждението няколко пъти в месеца;
Съдействие за допълнителна квалификация (курсове и свидетелство за управление на електрокари и мотокари);
Изплащане на натрупани допълнителни часове;
Коледни и Великденски парични премии;
Основни отговорности и задължения:

Изпълняваме клиентски поръчки - подготвяме, опаковаме, етикираме и натоварваме по превозните средства;
След издадените стоки да са чисти и в изряден вид;
Прибиране новопристигналите стоки от доставчици по съответните им места;
Поддържа складовете чисти и подредени.
Изисквания за позицията:

Бързина и сръчност;
Желание за дългосрочна работа;
Способност за работа в динамична среда;
Ако отговаряте на посочените условия и припознавате себе си в нашето предложение, изпратете директно своята автобиография!

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси за работа извън България.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.03.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК