Инсталатор вентилационни инсталации

Компанията е създадена през 2016 година, през годините развиваме проектни решения предлагащи на нашите клиенти системи осигуряващи максимален комфорт и конкурентно предимство. Разполагаме с обучен и мотивиран екип с голям опит.
Какво изпълнява член от екипа за монтаж на вентилационна техника?
-Окомплектова поръчките за клиента.
-Извършва товарно-разтоварни дейности в склада и при клиента.
-Позиционира климатични камери, въздуховодни трасета според техническите или работни проекти.
-Свързва климатични камери със съответните въздуховоди.
Отговорности на монтажника на вентилационна техника:
-Длъжен е да спазва правилата за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност.
-Отговорен е за правилното изпълнение на инструкциите за монтаж на производителя.
-Носи отговорност за повереното му имущество.
-Изпълнява и други задачи възложени от прекия ръководител.
-Отговорен е за нивото на качество на извършената работа.
Компанията предлага:
- Трудов договор, безсрочен -съгласно законодателството.
- Конкурентно заплащане.
- Ваучери за храна.
- Добавка за транспортни разходи.
- Начално обучение.
- Добри условия на труд.
- Допълнителни курсове за повишаване на квалификацията.
- Нееднообразна работа.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
Очаквания към кандидата: - Средно образование. - Техническа грамотност. - Лична отговорност. - Умения за работа в екип. - Лоялност. - Възможност за командировки.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Благоевград

Адрес:

София ; ул.Гурко 76

Дата:

23.11.2023

Организация:

Ен Ен Клима ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ен Ен Клима ЕООД може да получите ТУК