Специалист логистика

Описание

Търсим Специалист логистика.

Отговорности:

• Поддържа постоянна комуникация с клиенти на фирмата във връзка с уточняване на изискванията им за прием и съхранение на стоките и изпълнение на заявките;
• Приема и обработва входящи и изходящи поръчки на клиентите и отговаря за тяхното точно и навременно изпълнение;
• Участва в планирането на последователността на изпълнение на поръчките;
• Участва в складови ревизии;
• Изготвя справки по искане от ръководството.

Изисквания:

• Организираност и акуратност при работа с документи;
• Много добра компютърна грамотност и много добро владеене на MS Excel;
• Опит на сходна длъжност- мин. 2 години;
• Опит със системи за управление на складове;
• Добро владеене на английски език;
• Висше икономическо образование ще се счита за предимство

Компанията предлага:

• Конкурентно заплащане;
• Атрактивен социален пакет;
• Възможност за работа и развитие в международна компания лидер в своя сектор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.01.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК