Складов служител - кв. Хладилника

Нашият партньор е компания, занимаваща се с внос и дистрибуция на пакетирани хранителни стоки от най-големите европейски производители. Компанията се стреми да предлага висококачествени продукти, които отговарят на нуждите и предпочитанията на своите клиенти, като същевременно осигурява ефективност и надеждност в доставките. Поради разширяване на екипа, търсим да назначим:

Складов служител – кв. Хладилника

Отговорности:
• Обработка на поръчки и управление на наличности;
• Приемане и издаване на стока, контрол на инвентара;
• Работа със складов софтуер;
• Поддържане на изряден вид на складовите площи;
• Сътрудничество с други членове на екипа и ръководството на компанията.

Компанията предлага:
• Трудов договор;
• Работно време: от понеделник до петък от 8:00 до 17:00 часа;
• Възнаграждение: 1600 лв. чисто;
• Дългосрочна заетост и сигурност;
• Близост до автобусна спирка и метростанция.

Изисквания:
• Средно образование;
• Шофьорска книжка кат.B ще се счита за предимство;
• Кандидатите с опит на подобна позиция ще се разглеждат с приоритет;
• Отговорно отношение към работния процес;
• Спазване на зададените стандарти за работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. "Чирак Консултинг" притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №3516 от 21.04.2023 г.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1700 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.03.2024

Организация:

Чирак Консултинг

Детайли за организацията:

Повече информация за Чирак Консултинг може да получите ТУК