ХИГИЕНИСТКА

Описание

Рапал ЕООД

Фирмата се занимава с почистване и калиброване на всякакви семена за посев. Транспорт и спедиция на товари в страната.

Ключовите фактори за успеха на фирмата са:

Отлично познаване на всички български продукти, които се отглеждат в региона на фирмата
Прецизен контрол на изкупуването на суровини
Съвременна фабрика с ефикасни и ефективни машини и оборудване
Стриктен контрол на калибриращите и почистващи процеси
Отлично разбиране на изискванията на клиентите
Гъвкави решения на нуждите на клиентите
Конкурентни цени и високо качество
Коректност и лоялност

ИЗИСКВАНИЯ:

• Работата се отнася за базата ни в с. Ресен
• Отговорно и коректно изпълнение на поставените задачи;
• Прецизност и внимание към детайла;
• Дългосрочни намерения;

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Поддържане високо ниво на хигиена в общите помещения и офисните пространства;
• Измиване на под;
• Почистване на прах;
• Зареждане на консумативи;
• Обслужване на санитарни помещения;

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА:

• Непълно работно време;
• Почасово заплащане;
• Спокойна работна среда;
• Гъвкаво работно време;
• Дългосрочен ангажимент.

Как да кандидатстваш?

Изпрати автобиография с посочена позиция, за която кандидатстваш;
Или я донеси в централния ни офис База с.Ресен, обл. Велико Търново

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и ще получат обратна връзка

Личните данни, които доброволно се предоставят, се обработват в съответствие със закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

Гр. Велико Търново, ул. Асти 6

Дата:

29.03.2024

Организация:

Рапал ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Рапал ЕООД може да получите ТУК