Шофьор на Автобус

Позицията на шофьор на автобус предлага различни възможности, включително шофиране в рамките на града, между градовете и дори в международен план (в зависимост от опита ви). Вашите отговорности могат да включват управление на маршрути за общината, превоз на ученици до училищата и извозване на групи от хора до различни събития. Тази разнообразна роля ви позволява да се ангажирате с различни пътници.
Задачите ви ще включват:
Извършване на проверки на автобуса преди пътуване, включително проверка на маслото, охладителната течност и повредите;
Ежедневно записване на изминатите километри;
да преглеждате предварително маршрутите за потенциални закъснения или специфични подробности;
Безопасно да возите пътниците до местоназначението им, като спазвате определените маршрути;
Да се уверите, че автобусът е зареден с гориво и добре поддържан след всяко пътуване;
Работата не включва продажба на билети.

Ще се радвате на:
Модерно корпоративно облекло (осигурява се);
Приятна и приятелска работна среда;
Асоциация на персонала, предлагаща различни забавни излети.
Осигурена е самостоятелна спалня в обща къща, оборудвана с всичко необходимо за основен ежедневен комфорт. Броят на хората, живеещи в къщата, може да варира от 2 до 8, но средно те са 4.
БЕЗПЛАТНО НАСТАНЯВАНЕ
Необходимо е кандидатите да разполагат със собствен автомобил или да са готови да наемат такъв.
ИЗИСКВАНИЯ
За да кандидатствате за тази позиция, трябва да имате автобиография на английски език;
шофьорска книжка D и валиден код 95;
Задължително е да имате поне 6 месеца опит като шофьор на автобус от предходните две години;
Готовност за преминаване на шофьорски изпит при пристигане;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 4800 до 5300 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Дата:

28.05.2024

Организация:

Wir Helfen 24

Детайли за организацията:

Повече информация за Wir Helfen 24 може да получите ТУК