Хигиенисти - Студентски град

Описание

Хигиенисти - Спортна зала Дневни и Нощни смени
Почистване спортна зала - Дневни и Нощни смени
Търсим служители - дневна и нощна смяна за почистване НОВА ЛУКСОЗНА фитнес зала в Студентски град (бул. Симеоновско шосе)

Работно време :

> от 14:00 ч. до 18:00 ч. - Понеделник - Петък
(възможна е промяна за в бъдеще, до по-рано)

> от 23:00 ч. до 05:30 ч. - График 2:2

Заплащане - 1200 - 2000 лв.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ: Цялостна подръжка на хигиената в залата - почистване на уредите от прах,Сухо и мокро почистване на под .Почистване на Мъжка и Дамска съблекалня и WC.

Трудов договор и осигуровки към " Kapee" ЕООД

Възможни огледи след уговорка на телефона 0884 61 68 45

Предлагаме и сутрешни смени в други квартали на София , за информация позвънете на

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 2000 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София , ул.Овче поле 104-6

Дата:

22.07.2024

Организация:

Еуро Партнерс

Детайли за организацията:

Повече информация за Еуро Партнерс може да получите ТУК