Хигиенист Код по НКПД : 9112 0004

Дружеството търси да назначи служител на позиция Хигиенист. Служителят има право да ползва всички битови придобивки и привилегии, приети в социалната ни програма. Предлагаме и осигурена безплатна храна и жилище.

Трудово възнаграждение (основно) - 1200 -1700 лв.

Основни отговорности:
- Поддържа постоянна чистота в определените помещения и прилежащите им площи. - Почиства определения му район, включително, прозорци, мебели, под и др.
- Почиства разположената в района техника - компютри и др. само с препарати, закупени точно за целта.
- Грижи се за вътрешните декоративни растения ежедневно, а за външните тревни площи - при нареждане.
- Събира и опакова разделно отпадъците от помещенията до съответните места за събирането им.
- При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Изисквания за заемане на длъжността: - Енергична личност, която търси дългосрочно работно обвързване. - Коректна, честна, организирана. - С добра ориентация във времето. - Да умее да работи в екип. - Да приема с готовност точно поставените задачи. - Без изискване за образование и трудов опит.

Служителят ще изпълнява трудовите си задължения в
гр. София, бул. „България“ № 98, вх. Д, ет. 7, офис № 13-14

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.07.2024

Организация:

ПИ ЕС ДИ КО ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПИ ЕС ДИ КО ЕООД може да получите ТУК