Техник пожароизвестяване

Ем Си Ей България е фирма, специализирана в сферата на противопожарната безопасност.

Дейността ни се изразява в следния обхват:
Техническо обслужване и ремонт на пожарогасители
Поддръжка и изграждане на пожароизвестителни и пожарогасителни инсталации
Доставка и ремонт на противопожарно оборудване

Търсим да назначим „Техник поддръжка пожароизвестяване“ според следните критерии:

Задължения:
Изграждане и техническа поддръжка на пожароизвестители, пожарогасителни инсталации, инсталации за дим и топлина
Работа със специализирани инструменти, ел. уреди и софтуер

Изисквания:
Техническо образование - средно специално или висше
Oпит в сферата на слаботоковите инсталации
Удостоверение за завършен курс - предимство
Обща компютърна грамотност
Активен шофьор - кат. B

Ние предлагаме:
Редовно възнаграждение
Коректно трудово правоотношение
Специализирано обучение
Служебен телефон
Дългосрочен ангажимент

Стартово трудово възнаграждение 2000,00 лв. нето. Шестмесечен изпитателен срок
Работно време: 08:30 - 17:00 ч. (понеделник до петък).
При интерес към позицията, моля изпратете подробна автобиография и снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. Брегалница № 76

Дата:

06.08.2024

Организация:

Ем Си Ей България ЕООД

Повече информация за Ем Си Ей България ЕООД може да получите ТУК