Касиер

Клас по НКПД: административен персонал, Код по НКПД: 52301001

I. ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1.Извършва касови операции по приходни-разходни документи.
2.Приема, съхранява и предава парични средства.
3.Упражнява вътрешно-финансов контрол в кръга на възложените му задачи за спазване на финансовата дисциплина във фирмата.
4.Води касовата книга по форма и ред, установен с вътрешни разпоредби за счетоводна документация.
5.Проверява фактическата наличност на паричните суми с касовия остатък, ежедневно приключва касовата отчетност.
6.Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

II. ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
1. Отговаря за състоянието и достоверността на счетоводните документи и сметки, които обработва.
2. Носи отговорност за настъпили вреди от несвоевременно или не точно извършени счетоводни операции.
3.Оговаря за систематизацията на счетоводните документи
4.Отговаря за съхраняваните в касата парични средства.

III. ОРГАНИЗАЦИОННИ ВРЪЗКИ И ВЗАИМООТНОШЕНИЯ
1. Длъжността е пряко подчинена на управителя на фирмата.
2. При изпълнение на длъжността се осъществяват организационни връзки и взаимоотношения с всички работници и служители от фирмата.
3. Осъществява контакти с ръководители на фирмите и специалисти по линия на организация и документация на счетоводната отчетност и финансовите взаимоотношения.

IV. НЕОБХОДИМА КОМПЕТЕНТНОСТ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Трябва да знае:
а) реда и изискванията за извършване на инвентаризации, счетоводни засичания и касови операции;

V. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Образование: СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ

VІ.ПРАВА, ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ ПО БЗУТ
1.Да спазва всички мерки за безопасност по време на работа.
2. Да не употребява алкохол преди или през работно време.
3. Да не изпълнява работи , за които няма необходимата правоспособност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Основно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 933 до 934 лева на месец

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.08.2024

Организация:

"НЮ ЛАЙФ 777" ЕООД

Повече информация за "НЮ ЛАЙФ 777" ЕООД може да получите ТУК