Заместник управител

„Инса Ойл" е основана през 1996 г. и е една от водещите компании за производство и търговия на петролни продукти в България. Тя е динамично развиваща се корпоративна структура.
Бензиностанциите Инса Ойл са търговски обекти, на които се извършва част от дейността, а именно продажби на дребно. В бензиностанциите се продават автомобилни бензини, дизелово гориво, втечнен газ пропан бутан, моторни масла, трансмисионни масла, спирачни и охлаждащи течности, стоки, свързани с експлоатацията на автомобила.

За наш обект в гр. Пловдив търсим да назначим мотивиран и отговорен служител на позицията:

Заместник Управител

Работните Ви задължения включват:

• Осигуряване правилното функциониране на търговския обект и проследяване за доброто обслужване на клиентите и запознаването им с качествата на продаваните продуктите в търговския отдел;
• Контролиране и разпределяне работата на касиерите в обекта, следи за доброто обслужване и отношение към клиента;
• Изготвяне на ежедневни заявки за стоки и заприхождаването им в складова програма;
• При необходимост оказване помощ на касиерите, като участва непосредствено в обслужването на клиентите;
• При отсъствие на управителя оказване съдействие и помощ при зареждане с горива и стоки;
• Осигуряване системното зареждане на стоки в търговския обект;
• Следене за търговския вид и годността на предлаганите стоки;
• Изготвяне оперативни справки и отчети, участва в процедури по инвентаризация;
• Изпълняване и други възложени задачи, свързани с дейността и правилното опериране на обекта.

Изисквания към кандидатите:

• Предишен опит на ръководна позиция е предимство;
• Умения за работа с фискални компютърни системи и отлична обща компютърна грамотност (MS Office);
• Отлични комуникативни умения и клиентски-ориентирано поведение;
• Проактивност, методичност и точност при изпълнение на служебните задължения;
• Умения за работа в екип и възлагане на задачи.

Ние Ви предлагаме:

• Реализация във водеща петролна компания;
• Коректност и прозрачност в трудовите отношения;
• Сигурно и навременно заплащане;
• Възможност за дългосрочна работа.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография, като посочите телефон за контакт.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Трудовият договор ще се сключи с фирма „Севи Ойл“ ЕООД.
Всички кандидатури ще бъдат пазени в строга конфиденциалност и ще бъдат използвани единствено с цел предварителен подбор за конкретната свободна позиция. Предоставените лични данни ще се използват само с цел подбор на подходящ кандидат и ще бъдат обработвани и съхранявани съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни и Регламент № 679/2016г. на ЕС.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции
Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. Пловдив, ул. Васил Левски 170

Дата:

16.08.2024

Организация:

Севи ойл ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Севи ойл ЕООД може да получите ТУК