Касиер в бензиностанция

Българска петролна компания - един от водещите производители на нефтопродукти в България, е в процес на разширяване на своя екип и отваря нови позиции на удобни локации в София за Касиер-продавач.

Основни задължения:

• Вежливо и отзивчиво обслужване на клиентите на бензиностанцията.
• Работа с парични средства, касов апарат, пост терминал, банкови карти, издаване на фактури.
• Съдейства за излагането на стоките в обекта и следи за тяхното качество и срок на годност.

Нашето предложение:

• Сигурна и стабилна работна среда;
• Трудов договор и осигуровки в реален размер;
• Навременно заплащане;
• Въвеждащо обучение;
• Работа на график 2/2 – дневна и нощна смяна;
• Бонусна система за постигнати резултати и предлагане на промо оферти;
• Карта с отстъпка от цената на горивата.

Ако ти притежаваш

• Желание и мотивация за работа;
• Завършено средно образование;
• Чисто съдебно минало;
• Умееш да работиш в екип и комуникацията с хора те зарежда, то не се колебай и подай своята автобиография.

За повече информация и кандидатстване, моля, свържете се с нас на 0899 771 600

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1800 лева на месец

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

04.09.2024

Организация:

Иванова счетоводно обслужване ЕООД

Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК