Монтажник на Вентилационни мрежи

За една от водещите компании, с основен предмет на дейност : изработване, доставка, монтаж, сервиз и поддръжка на вентилационни, климатични и др. системи , търсим да назначим : Монтажник на вентилационни и топлинни мрежи и инсталации, поради увеличения обем от работа.

Местоположение – гр. София, Хаджи Димитър;

Изисквания:
- Минимум 3г. препоръчителен опит в монтаж на вентилационни и топлинни мрежи и инсталации;
- Техническа грамотност/образование съобразени спрямо длъжността(предимство)
- Прецизност и детайлност при изпълнение на работните задължения и спазване на срокове;
- Инициативност и отговорност, умения за работа в екип и в динамична среда;
- Шофьорска книжка - активен шофьор ( предимство ) ;
- С възможност за командировки в страната ( при възможност)

Задължения:
- Монтаж, демонтаж и настройка на въздуховодни мрежи и съоръжения
- Сервизно обслужване и профилактика на вентилационни съоръжения;
- Вземане на размери за изработка на заготовка

Ние предлагаме:
- Работно време – Понеделник-Петък от 08:00 – 17:00 ч.
- Високо Стартово възнаграждение ( спрямо опита ) - 2300 лв. - 2500 лв. Нето
- Трудов договор с всички видове осигуровки;
- Служебен автомобил, карта с номер за телефон;
- Работно облекло, лични инструменти
- Пълно покритие на командировъчни разходи
- Висока бонусна система при постигнати добри резултати;
- Допълнително високо здравно застраховане;

Ако сте мотивирани и имате желание да работите в динамична и професионална среда, ви предлагаме възможност за развитие и стабилна работа.

За повече информация и кандидатстване, моля, свържете се с нас 0899 771 600 или изпратете своето CV.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 2500 лева на месец

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

04.09.2024

Организация:

Иванова счетоводно обслужване ЕООД

Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК