Сервизен консултант/ Приемчик

За автосервиз, намиращ се на бул.Вардар, р-н Западен парк, търсим да назначим служител, който да се присъедини към екипа ни на позицията – Сервизен консултант / Приемчик

Задължения:
• Прием на автомобилите за ремонт;
• Координация на действията на сервиза, склада и клиента;
• Поръчка на нужните части за автомобилите;
• Прием и обработка на доставени части/документация;
• Изготвяне на оферти;
• Провеждане на консултации с клиентите на сервиза за определяне на техните нужди.

Изисквания:
• Опит на подобна длъжност, минимум 1 година;
• Компютърна грамотност;
• Техническа грамотност;
• Отлични търговски и комуникационни умения.

Предлагаме:
• Трудов договор и пълно осигуряване;
• Работно време – 09:00 – 18:00ч. – Понеделник – Петък
с 2 съботни дежурства в месеца от 09:00 – 14:00ч.;
• Коректно и навременно заплащане- аванс и заплата на всеки 15 дни;
• Приятелски настроен колектив и възможност за развитие.

За контакт - 0899 771 600 - Цветелина Асенова

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Автомобили/ Автосервиз /Бензиностанции

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София

Дата:

04.09.2024

Организация:

Иванова счетоводно обслужване ЕООД

Повече информация за Иванова счетоводно обслужване ЕООД може да получите ТУК