ХИГИЕНИСТ

ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД е модерна и динамично развиваща се компания, доставчик на качествени услуги в областта на сигурността и охраната. За нашия централен офис търсим кандидати за позицията „хигиенист/ка”.

Задължения:
- поддържа чистотата в офиса на компанията;
- спазва утвърдения хигиенен план;
- отговаря за инвентара (инструменти и препарати свързани с дейността по почистването);

Изисквания:
- отговорност, лоялност и коректност;
- желание за работа;
- организираност и енергичност;
- опитът като хигиенист/ка е предимство;

Фирмата предлага:
- работа на пълен работен ден;
- безсрочен трудов договор;
- осигуряване върху брутното трудово възнаграждение;
- коректност в трудовите отношения;

Ако смятате,че отговаряте на посочените изисквания и искате да станете част от екипа ни, то можете да заявите кандидатурата си като изпратите автобиография.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Сребърна 14

Дата:

12.12.2013

Организация:

"ВИП Секюрити" EООД

Повече информация за "ВИП Секюрити" EООД може да получите ТУК