Лекари Великобритания

Описание

Задължения:
Длъжностната характеристика варира в зависимост от индивидуалните нужди на болниците, но основнате задачи за RMO са:

Осигурява медицинско обслужване по време на смяна
Разпознаване и оценяване на състоянието на пациента и информиране на консултанта, който отговаря за пациента
Да води спешния екип в случай на сърдечен арест
Осигурява правилно предаване на информация на колеги по време на смяна на дежурство
Обслужва и оценява спешни приеми, когато е нужно и съответния консултант не е на разположение
Контрол и надзор заедно с главната сестра под ръководството на консултант на пост-оперативните грижи за всички пациенти, пациенти нуждаещи се от спешна помощ при отказ на един орган, и пациенти нуждаещи се от пост-оперативни грижи.
Визитация на пацниенти по молба на сестрите на смяна, извършване на прегледи и записване на констатациите в болничния лист на пациента
Извършване на определени медицински процедури изискани от консултанта, като :
Кръвни вземания
Интра венозни канюлации
Уретрална катетаризация
Артериални кръвни проби
ЕКГ

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Медицина

Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Русе, Гр. Пловдив, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

Romania, Oradea

Дата:

13.07.2016

Организация:

EGV Recruiting
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за EGV Recruiting може да получите ТУК