Маркетинг специалист

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Инфинита ООД е доставчик на Медицинско оборудване и услуги. Фирмата е специализирана в предлагане на ултразвукови диагностични системи и всичко свързано с тях. Предлагаме оборудване за операционни, анестезиологични отделения, образна диагностика, АГ, кардиология, ветеринарна медицина и др.

Инфинита ООД е официален представител и сервиз на международната корпорация Mindray за България.

Във връзка с разширение на дейността ни, търсим мотивирани и отговорни кандидати, които имат желание да заемат длъжността МАРКЕТИНГ СПЕЦИАЛИСТ.

Задължения и отговорности:
- Подръжка, актуализация и СЕО оптимизация на съществуващия сайт на ИНФИНИТА и изготвяне на бъдещ нов.
- SEO анализ, актуализиране на ключови думи, изграждане на качествени линкове, проверка и коригиране на грешки в съдържанието на сайта, актуализиране на съдържание и други дейности;
- Следене и анализ на източниците на трафик, броя посещения, водещите ключови думи и най-посещаваните страници от фирмения сайт чрез Google Analytics и др. инструменти
- Изготвяне, подръжка и оптимизация на електронен магазин
- Комуникация с външни фирми (разработчици на сайтове, дизайнерски студия, печатници и др.)
- Управление на профилите в социалните мрежи на ИНФИНИТА (Linkedin, Facebook), и създаване при нужда на други
- Участие в изготвянето и разпространението на рекламни материали;
- Участие в изготвянето, провеждането и анализа на ефективността от маркетинг кампании и маркетинг събития
- Актуализирането на маркетинговата стратегия на ИНФИНИТА
- Анкетиране и активна комуникация с потребители, чрез ел. поща, телефон, форуми, социални мрежи и други канали;
- Поддържане на положителната онлайн репутация на ИНФИНИТА;
- Комуникация с клиенти посредством електронна поща и телефон;
- Поддържане на база данни с рекламни материали;
- Изготвяне на справки и отчети за дейността;
- Коминикация с доставчици относно нуждите от информация и материали за изпълняване на задълженията

Изисквания:
- Отлични познания в областа на маркетинг и електронната търговия (диплома и практичен опит в областта ще се считат за предимство)
- Предишен професионален опит в посочената сфера
- Познания в областта на социалните мрежи
- Коректност, лоялност и конфиденциалност
- Отлична организираност
- Умения за прецизна и експедитивна работа
- Умения за работа в екип
- Мого добро писмено и говоримо владеене на Английски език
- Отлично писмено владеене на Български език
- Много добра компютърна грамотност и свободна работа с Office пакет.

Допълнително предимстово:
• Владеене на Joomla, HTML и др.
• Познанията и владеенето на графични програми
• Опит във фирма със сходна дейност
• Шофьорска книжка

Инфинита ООД предлага :
• Интересна, креативна и динамична заетост;
• Реална възможност за реализиране на Вашите умения и качествен потенциал;
• Възможност за развитие и обучения в процеса на работа
• Работа в млад и динамичен екип;
• Отлични условия на работната среда;
• Добро възнаграждение и бонуси

Кандидатстването става с изпращане на професионална автобиография и мотивационно писмо. По преценка на кандидата може да се изпрати и друга информация. Напр. информация за маркетинг проекти/кампании/събития, сайтове, електрони магазини и др. по които е работил.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем само с одобрени по документи кандидати в срок от 2 седмици от изтичане на крайния срок за подаване на кандидатурите.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване
Електронна търговия
Маркетинг

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК