Медицинска сестра в детска градина

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

JobTiger е HR компания и кариерен сайт с над 14 години доказан професионализъм и новаторство в услугите по подбор, HR консултации, HR събития и обучения.

За наш клиент - частна детска градина в София - търсим:

Задължения:
- прием на деца (филтър)
- прием на храна
- консултиране на месечно меню
- дневно наблюдение и грижи за децата

Ако Ти:

• Имаш желание да работиш с деца, защото обичаш малките малчугани
• Си студент или вече завършил необходимото висше образование
• Си спокоен, търпелив и толерантен
• Работиш добре в екип
• Владееш английски език на добро ниво

То ние предлагаме:

• Гъвкаво работно време – 4 или 6 часов работен ден
• Ментор, от който да получите професионални знания и да усъвършенствате уменията си
• Много положителни емоции
• Млад, активен и амбициозен екип
• Отлични условия и приятна и шарена обставновка

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография като използвате онлайн формата за кандидатстване!

Благодарим предварително за интереса. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!
Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 1604, 07.06.2013 - 07.06.2018.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК