Болногледачи/ки на възрастни хора в Германия, Urbach 1150 Eвро 08.12-08.02.2015

MEDIPE OOД e динамично развиваща се полска фирма, оперираща на пазара на труда в Германия. Тя притежава десет годишен опит по набиране на персонал от медицинския сектор на европейски пазар. Ние сътрудничим с немски индивидуални клиенти и институции за осигуряване на работна заетост в Германия на полски, румънски а в момента и български граждани.

Ние предлагаме:
• Легална и безопасна заетост
• Атрактивно заплащане и премия за :
- работа през празничните дни,
- препоръчането на нашата фирма персонал за обгрижване на възрастни хора
- препоръчането на нашата фирма на семейството в Германия
• Гарантирана точност при заплащане.
• Платени здравни и социални осигуровки в Полша
• Покриване на разходите за транспорт
• Настаняване и храна в дома на пациента
• Грижа от нашите координатори по време на командировката
• Офертите определяме индивидуално
• Медицинска застраховка
• БЕЗ КАКВИТО И ДА Е ПРЕДВАРИТЕЛНИ ТАКСИ/ комисионни

Изисквания към кандидата:
• Владеене на немски език на много добро ниво
• Опит в грижата за възрастни и стари хора
• Отзивчивост към нуждите на другия човек
• Добро здравословно състояние
• Шофьорски умения са допълнителен плюс

Местоположение: Urbach

Господин Dirk на 71 години, 75-80 кг.

Страда от рани от прележаване, начинаеща деменция, паркинсон и инконтиненция (има нужда от смяна на памперси). Степен на инвалидност 3. Посещаван и от медицинска сестра 1-2 пъти на ден. Има проблеми с комуникацията и ориентацията. Придвижва се с инвалидна количка.

Възнаграждение: 1150 Eвро плюс 150 Евро премия за работа през празничните дни през месец декември

Вашите задължения:

24-часова готовност за обгрижване на пациента, когато е необходимо, поддържане на домакинство, т.е.. готвене, гладене, пране, почистване, съпровод по време на разходките, помагане при лична хигиена.

Ако гореописаното представлява за Вас интерес свържете се с нас по тел. +359 2/4917171 емайл: siderow.plamen@medipe.com , www.facebook.com/medipebg, skype: Medipe BG
Във Вашата автобиография поставете клауза:
Съгласен/а съм личните ми данни , включени във автобиографията ми, да бъдат обработени за процеса на набиране на персонал през фирмата MM Sp. z o.o. и дружества обвързани капиталово (в съответствие с изискванията на Закона дата. 08.29.97 Защита на личните данни. Coll. Закони номер 133 шарка 883). Информацията, която дадох във формуляра е пълна и точна.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

54-432 Wroclaw, ul. Strzegomska 236a

Дата:

25.11.2014

Организация:

Medpie DE Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. K

Повече информация за Medpie DE Spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia Sp. K може да получите ТУК