Офис масажист

Търсим позитивна и лъчезарна личност, с желание за работа за позицията „Офис Масажист", която да се присъедини към нашият екип.

Основни отговорности:
- Извършва офис масаж на служителите на компанията (масаж на работното място).
- Отговаря за правилната експлоатация, стерилизация и поддръжка на оборудването.

Изисквания към кандидатите:
- Квалификация масажист (кинезитерапевт, рехабилитатор);
- Практически опит на подобна позиция - раздвижване, акопресура и масаж - гръб, рамене, ръце, шия и глава;
- Комуникативност;
- Умения за работа в екип;
- Висока мотивация;
- Желание за дългосрочна заетост.

Нашето предложение:
- Твърдо възнаграждение;
- Гъвкаво работно време - два работни дни в седмицата;
- Постоянна заетост в утвърдена стабилна компания;
- Трудов/граждански договор - възможност за съвместяване;
- Отлична работна атмосфера.

Вие сте мотивиран, отговорен и търсите ново професионално предизвикателство? Станете част от екипа ни!

Ако предложението ни Ви е заинтригувало, ще се радваме да ни изпратите Вашa автобиография и актуална снимка.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване
Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

27.02.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК