Санитарен асистент за възрастна жена

GoWork.pl набира персонал за работа в Германия: болногледачки, социални асистентки, санитарен персонал.
В момента търсиме болногледачка за 40 г. жена (65 кг.), която страда от множествена склероза, ползва инвалидна количка.
Задължения:
Помощ в лична хигиена и ежедневна грижа. Допълнително ще отговаряте за домашни дейности: пазаруване, готвене, чистене и др.
Изисквания:
Търсиме болногледачка за по-дълго време, очакваме комуникативни познания по немски език и с опит.

Предлагаме:
Легална заетост
Стабилна работа
Осигурен транспорт до/из Германия
Пълен пансион
Просефионално обучение
Допълнителни бонуси за бързо тръгване до 100 лева
Бонуси за работа през празнични дни

Месечно възнаграждение 1200 евро нето.

Кандидатствай сега!

Ако гореописаното представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля да ни изпратите Ваша автобиография.
Моля изпращайте Вашите CV-та или ни се обадете на тел.: 00359 2 440 3553 или чрез сайта ни: www.bg.gowork.eu
Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 3000 лева на месец

Категория:

Работа в чужбина
Социални дейности

Населено място:

Гр.

Адрес:

Starowiejska 172, 08-110 Siedlce, Poland

Дата:

05.03.2015

Организация:

GoWork.pl

Детайли за организацията:

Повече информация за GoWork.pl може да получите ТУК