Рентгенов лаборант

Описание

Обява за работа от JobTiger.bg

Horizons е консултантска фирма с 12-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на средно управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Нашият клиент е утвърдена и водеща лаборатория в областта на образната диагностика, чиито приоритети са високото качество на предлаганата услуга и работата в екип. Във връзка с развитието си лабораторията търси да назначи :

РЕНТГЕНОВ ЛАБОРАНТ

Основни функции и задължения:

- Извършва изследвания с апаратура за рентгенова диагностика, в съответствие с утвърдените стандартни процедури
- Контролира резултати и качество на направените снимки
- Осигурява и съхранява необходимите консумативи и материали за поддържане на правилното функциониране на дейността
- Консултира относно предлагани услуги и продукти в областта на образната диагностика и дентална практика

Изисквания към кандидатите

- медицинско образование - Рентгенов лаборант
- компютърна грамотност
- умение за работа в екип
- умение за общуване с хора
- желание за работа в динамична среда
- желание за повишаване на теоретичните и практични умения
- владеенето на чужд език е предимство
- организираност и отговорност

Компанията предлага:

- интересна и динамична работна среда
- конкурентно заплащане
- коректно отношение
- гъвкаво работно време
- възможности за професионална реализация

Ако предложението ни представлява интерес за вас, моля изпратете ни CV с актуална снимка.

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.
Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Лиценз от Националната Агенция по Заетостта №1370/18.11.2011 валиден до 18.11.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

18.03.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК