Болногледачка за възрастен Господин

В момента търсиме болногледачка за възрастен човек. Ако говориш немски изпратете ни автобиографията си!
Място: Bad Schwalbach
Госпожа Лизолетте (91 год., 55 кг, 168 см).
Болести: деменция, сама се движи
Задължения:
Всекидневна грижа:
Обличане/събличане
Лична хигиена
Наблюдаване
Помощ в ядене

По домакинство:
Чистене
Пране
Готвене
Пазаруване

Изисквания:
• Средно (комуникативно) ниво на владеене на немски език
• Професионален или не-професионален (с приятели/роднини) опит в обгрижването на възрастни или болни хора, деца или хора в неравностойно положение
Предлагаме:
Легална и безопасна работа.
Пълен пансион: настаняване при болния, безплатна храна, собствена стая,
Осигуряваме транспорта.
Допълнителни бонуси по време на Великден

Възнаграждение: 1100 евро нето

Кандидатсвайте сега!
Ако гореописаното представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля да ни изпратите Ваша автобиография.
Моля изпращайте Вашите CV-та или ни се обадете на тел.: 00359 2 440 3553 или чрез сайта ни: www.bg.gowork.eu
Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 3200 лева на месец

Категория:

Работа в чужбина
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

Starowiejska 172, 08-110 Siedlce, Poland

Дата:

26.03.2015

Организация:

GoWork.pl

Детайли за организацията:

Повече информация за GoWork.pl може да получите ТУК