Лична асистентка за Германия помощ на възрастни

Wir Helfen 24 Ltd търси да назначи социална асистентка за обгрижване на възрастна госпожа в Odenthal (близо до Кьолн), ГЕРМАНИЯ.
• Месечно възнаграждение:
– 2200 лв. (нето) за добри познания по немски + платен годишен отпуск
– 2400 лв. (нето) за много добри познания по немски + платен годишен отпуск
• Начало на заетостта: 30.05.2015 г.
• За клиента: Възрастната госпожата е на 81 г., 80 кг. /160 см., движи се самостоятелно, има деменция/Алцхеймер и диабет, inkontinenz – Pflegestufe II. Хоби на госпожата: четене на вестници и разходки
Посещение на Pflegedienst за основни грижи и слагане на инсулин.
• Изисквания към кандидата: Да e социална асистентка с опит до 45 години, да може да готви, да има шофьорска книжка, да обича котки и да има добри познания по немски език.
• Задължения: Изисква се помощ при обгрижване, разходки и компания, смяна на памперси, приготвяне и даване на храни и напитки и поддържане на домакинството (готвене, пране, чистене и пазаруване).
• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой в стая с Интернет.

При интерес моля, изпращайте кандидатурите си придружени с актуална снимка.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.

За информация и подробности по обявата, както и други свободни позиции Ви съветваме да се свържете с екипа на Wir helfen 24 Ltd.

Офис – Бургас

ул. „Александровска” 98

Тел.: 056 888 777

08 777 000 18

09 888 444 80

office@wirhelfen24.bg

Офис – Пловдив

ул. „Неофит Рилски” 1

Тел.: 032 94 33 07

0877 844 845

yaneva@wirhelfen24.bg

Офис – София

бул. „Тодор Александров” 137

Тел.: 02 953 01 21

0878 444 918

ivanova@wirhelfen24.bg

Офис – Габрово

Тел.: 0878 888 160

dimitrova@wirhelfen24.bg

Wir helfen 24 Ltd набира персонал за позициите: Социален асистент и/или Болногледач за нашите клиенти в Германия.
Фирмата предлага услуги в областта на 24 – чосовата грижа за възрастни и/или болни хора в домашна среда и помощ при водене на домакинството им.

Актуални позиции можете да разгледате на: http://wirhelfen24.bg/ или https://www.facebook.com/WirHelfenBg

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Здравеопазване
Работа в чужбина
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

о26 TEN ROCHESTER ROW,LONDON, SW1P 1BS

Дата:

27.05.2015

Организация:

Wir Helfen 24 Ltd.

Повече информация за Wir Helfen 24 Ltd. може да получите ТУК