ГЕРМАНИЯ - СОЦИАЛНА АСИСТЕНТКА

Wir helfen 24 Ltd набира персонал за позициите: Социален асистент и/или Болногледач за нашите клиенти в Германия.
Фирмата предлага услуги в областта на 24 – чосовата грижа за възрастни и/или болни хора в домашна среда и помощ при водене на домакинството им.

Wir Helfen 24 търси да назначи социална асистентка за обгрижване на възрастна госпожа в Öhringen, ГЕРМАНИЯ.
• Месечно възнаграждение: 2000 лв. (нето) + платен годишен отпуск
• Начало на заетостта: 07.07.2015
• За клиента: Възрастната госпожа е на 82 г., 66 кг. /166 см., движи се с помощ, (патерици), силни болки при движение, поради артроза, има деменция, депресия и Scheidensenkung. Понякога е предпазлива, тревожна и несигурна.
• Изисквания към кандидата: Да е мила, любезна и чувствителна социална асистентка над 30 годишна с опит, да може да готви, да е непушачка и да има добри познания по немски език.
• Задължения: Изисква се помощ при обличане, лична хигиена, съпровод до лекар, приготвяне и даване на храна и напитки и поддържане на домакинството (готвене, чистене и пазаруване). Веднъж седмично идва градинар и домашна помощничка за почистване на къщата.
• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой в къща с Интернет.
Актуални позиции можете да разгледате на: http://wirhelfen24.bg/ или https://www.facebook.com/WirHelfenBg

За информация и подробности по обявата, както и други свободни позиции Ви съветваме да се свържете с екипа на Wir Helfen 24.

Вир Хелфен 24 ООД

 Офис - Бургас
Тел.: 056 888 777
08 777 000 18
09 888 444 80
ул. „Александровска” 98

 Офис - Пловдив
Тел.: 032 94 33 07
0877 844 845
ул. „Неофит Рилски” 1

 Офис - София
Тел.: 02 953 01 21
0878 444 918
бул. „Тодор Александров” 137

 Офис - Габрово
Тел.: 0878 888 160

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Здравеопазване
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

о26 TEN ROCHESTER ROW,LONDON, SW1P 1BS

Дата:

03.07.2015

Организация:

Wir Helfen 24 Ltd.

Повече информация за Wir Helfen 24 Ltd. може да получите ТУК