Социална асистентка за Германия

Wir Helfen 24 Ltd търси да назначи социална асистентка за обгрижване на възрастeн господин в Stuttgart, Германия.
• Месечно възнаграждение: 2400 лева (нето) + платен годишен отпуск.
• Начало на заетостта: 01.08.2015 г.
• За клиента: Възрастният господин е на 78 г., 176 кг. /100 см., придвижва се с помощ и ролатор, има лека деменция, дезориентиран към място и време, диабет, високо кръвно, алкохолозависим - Pflegestufe I. Хоби: плуване и игри.
Посещение на Pflegedienst веднъж дневно за даване на лекарства.
• Изисквания към кандидата: Да е социална асистентка с опит между 40 – 50 години, да е непушачка и да има добри познания по немски език.
• Задължения: Изисква се помощ при преобличане, лична хигиена, разходки и компания, съпровод до лекар, пазаруване, чистене и грижа за градината.
• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой в самостоятелна стая с Интернет.
Wir helfen 24 Ltd набира персонал за позициите: Социален асистент и/или Болногледач за нашите клиенти в Германия.
Фирмата предлага услуги в областта на 24 – чосовата грижа за възрастни и/или болни хора в домашна среда и помощ при водене на домакинството им.

Актуални позиции можете да разгледате на: http://wirhelfen24.bg/ или https://www.facebook.com/WirHelfenBg

За информация и подробности по обявата, както и други свободни позиции Ви съветваме да се свържете с екипа на Wir Helfen 24.

Вир Хелфен 24 ООД

 Офис - Бургас
Тел.: 056 888 777
08 777 000 18
09 888 444 80
ул. „Александровска” 98

 Офис - Пловдив
Тел.: 032 94 33 07
0877 844 845
ул. „Неофит Рилски” 1

 Офис - София
Тел.: 02 953 01 21
0878 444 918
бул. „Тодор Александров” 137

 Офис - Габрово
Тел.: 0878 888 160

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

о26 TEN ROCHESTER ROW,LONDON, SW1P 1BS

Дата:

27.07.2015

Организация:

Wir Helfen 24 Ltd.

Повече информация за Wir Helfen 24 Ltd. може да получите ТУК