Медицински сестри - Германия

Описание

Медицински сестри за работа в Германия
Artifex е млада иновативна фирма намираща се в Германия.
Ние набираме Медицински сестри със завършено висше образование за постоянна работа в Германия, град Регенсбург и околността.
Оказваме напълно съдействие на нашите служители с документацията и уреждането на работните отношения. Помагаме с регистрирането Ви в Германия, с откриването на банкова сметка и здравни осигуровки.
Ангажираме се с търсенето на жилище преди да сте дошли в Германия.
Ние осигуряваме на нашите служители не само работа, но и добри условия за живот за Вас и Вашето семейство, в една от най-развитите и добре заплатени държави в света – Германия!
Повече информация може да откриете на нашата страница: www.artifex-personal.com !

Задължения и отговорности:
Грижа и подкрепа на нуждаещи се от обрижване възрастни хора,
Изпълнения на поставените лекарски предписания Водене на писмена документация
Работното време се състои от 35-40 часа в седмицата.

Изисквания към кандидатите:
Завършено висше образoвание със специалност Медицинска сестра
Професионален опит
Отговорност, Гъвкавост, Коректност
Готовност за работа на смени (Сутрин, обед, вечер) / дежурствата се заплащат допълнително

Ние Ви предлагаме:
Парично възнаграждение в размер на 1900-2200 Евро бруто.
След получаване на разрешението Ви за работа в Германия и подобряване на езиковите Ви способности- паричното възнаграждение става в размер на 2200-3300 Евро бруто.
За да получите Вашият сертификат за работа в Германия е нужно ниво на немски език Б2. Това не бива да Ви плаши, защото Artifex Ви предоставя безплатни курсове по немски език.

Безсрочен договор за работа!!!
БЕЗ КОМИСИОННИ!!!

При интерес, моля изпратете CV на немски език на
Email : tanya.stankova@artifex-personal.com
Или се обадете на телефон:
0049 941 600 111 12

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Медицинска сестра

Специални умения:
Обгрижване и обслужване на пациентите. Дозиране на лекарства, измерване на кръвното налягане и телесната темперетура. Помощ,(ако е нужна) при обличане на пециентите.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 5500 лева на месец

Категория:

Медицина

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

93055 Regensburg, Weißenburgstrasse 49

Дата:

16.10.2019

Организация:

Artifex

Детайли за организацията:

Повече информация за Artifex може да получите ТУК