Медицински лаборанти

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи пълна гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.
За наш клиент, новооткрита високотехнологична и модерна болница предлагаща съвременна медицинска помощ от висококвалифицирани специалисти, търси да назначим отговорни и мотивирани служители:

Отговорности:

• Вземане на кръвни проби и анализ;
• Коректно попълване и съхранение на лабораторната документация;
• Работа със специализиран медицински софтуер.

Изисквания:

• Диплома за завършено образование - Специалност "Медицински Лаборант Клинична Лаборатория";
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Умения за работа в екип;
• Сертификати за допълнителна квалификация са предимство.

Болницата предлага:

• Възможност за работа с модерно и високотехнологично оборудване;
• Конкурентно възнаграждение и възможност за професионално развитие;
• Възможност за обучения и повишаване на професионалната квалификация.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетoстта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване
Медицина

Населено място:

Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Пазарджик

Адрес:

гр. София 1612, бул. Иван Е. Гешов N4 0, ет. 2

Дата:

05.10.2015

Организация:

СиТийм ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СиТийм ЕООД може да получите ТУК