Санитарка

Медицински Комплекс Д-р Щерев разкрива две нови работни места за санитарки в диагностично-консултативния си център.

Задължения: хигиенно поддържане на амбулаторните и консултативни кабинети, санитарните възли, коридорите и фоайетата, прилежащи в сектора.

Работно време: организирано на дневни смени по дванадесет часа при график - два дни се работи, два дни се почива.

Изисквания към кандидатите:
1. минимум средно образование;
2. организираност, дисциплинираност, сръчност, умение за работа в екип.

За да кандидатствате за длъжността е необходимо да ни изпратите автобиография със снимка и телефон за обратна връзка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
Предимство имат кандидатите притежаващи професионален опит на подобна позиция.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Сливница 618, София 1331, София

Дата:

10.10.2015

Организация:

МЦ "Репродуктивно здраве" ООД

Повече информация за МЦ "Репродуктивно здраве" ООД може да получите ТУК