Медицински сестри без опит Англия

От името на една от водещите агенции в областта на медицинските грижи в Англия, компания Блу Глобал търси дипломирани Медицински сестри. Това е възможност да работите за една от водещите организации предлагащи здравни грижи за възрастни хора в едни от най-луксозните домове за социални грижи във Великобритания и да стартирате кариетата си на медицинска сестра в Англия.

Отговорности:

• Да осигурява най-високите стандарти на грижа за пациента
• Да извършва всички дейности в съответствие с Кодекса за професионално поведение на медицинските сестри
• Да управлява и контролира дейността на персонала в дома
• Да предоставя на пациентите всички необходими грижи, като: администриране на лекарства, преобличане, поставяне на катетър, поставяне на сонди за хранене
• Опит при работа с пациенти с хронични заболявания
• Опит в следването на лекарски разпоредби
• Способност за отлична комуникация, както с близките на пациента, така и с останалите членове на персонала
• Да контролира и осигурява навременна доставка на всички консумативи

Изисквания:

• Много добро ниво на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК
• Медицинско висше образование
• Опит като медицинска сестра е предимство
• Необходимо условие е наличие на ПИН номер или поне регистрация за такъв
• Грижовна личност с внимание към детайла и способност да разбира нуждите на пациента
• Шофьорска книжка е предимство

Компанията предлага:

• ОТЛИЧНО възнаграждение – от 2300 паунда на месец
• Пълно въвеждащо обучение
• Серия от допълнителни социални придобивки като:
безплатен самолетен билет; осигуряване на настаняване, допълнително пенсионно осигуряване, допълнително възнаграждение за отпуск, възможност за кариерно развитие като медицинска сестра.
Позицията е подходяща за специалисти, които търсят установяване в Англия!

Само автобиографии на АНГЛИЙСКИ ЕЗИК ще бъдат разглеждани!
Наш консултант ще се свърже с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. London

Адрес:

Falcon Point Park Plaza Hayes Way Cannock Ws12 2de

Дата:

18.03.2016

Организация:

Blu-Global Placement Specialists Ltd

Повече информация за Blu-Global Placement Specialists Ltd може да получите ТУК