Зъботехник

СМТЛ АРТДЕНТ е развиваща се дентална лаборатория, На база своя дългогодишен опит, можем да предложим пълна гама продукти в сферата на Зъботехниката на конкурентни цени. Можем да изработим всички видове корони и мостове, от циркониев оксид, металокеремика или прескерамика, подвижни тотални и частични еластични /меки/ протези, конструкции върху импланти, ортодонтски апарати.
Във връзка с разрастване на дейността и увеличаване обема на работа търсим да назначим Зъботехници, с опит в изработката на металокерамични корони и / или протези.

Нашите изисквания:
• Завършено образование с образователно-квалификационна степен „Зъботехник“;
• Професионален опит на подобна позиция;
• Отговорност и умение за спазване на поставени срокове;
• Умение за справяне с поставените задачи и внимание към детайлите;
• Лоялност, организираност и инициативност;
Вашите задължения:
• Моделиране и изработка на неснемаеми конструкции: единични корони и мостове от металокерамика,
• Техническа изработка и евентуални корекции на различни видове зъбо-протезни конструкции;
• Технически поправки и възстановяване на съществуващи зъбо-протезни конструкции.
• Моделиране и изработка на снемаеми конструкции: обикновени плакови протези, снемаеми конструкции тип моделно-ляти, шини за повдигане на захапката, шини за бруксизъм;

Ние предлагаме:
• Дългосрочна заетост, на постоянен трудов договор;
• Трудово възнаграждение обвързано с личните резултати;
• Работа в млад, креативен и амбициозен екип;
• Отлични условия на труд;
• Работа с високотехнологично съвременно оборудване;

Ако това предложение представлява интерес за Вас и имате нужната квалификация и опит, моля изпратете CV с актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Дата:

26.03.2016

Организация:

СМТЛ АРТДЕНТ- Мартин Йорданов ЕООД

Повече информация за СМТЛ АРТДЕНТ- Мартин Йорданов ЕООД може да получите ТУК