Англия - социална асистентка в помощ на възрастни хора

267. “United Parthers HR” набира социални асистенти (МЪЖЕ и ЖЕНИ) за ежедневна почасова грижа за възрастни хора в Англия.

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

Ние предлагаме:
*Английски трудов договор;
*Обучение за придобиване на квалификация;
*Медицинска застраховка;
*Съдействие пред институциите във Великобритания за получаване на пълния пакет от документи;

Заплащане: 7,20 паунда на час.

Изисквания към кандидатите:
*Английски език на добро ниво /писмено и говоримо/.
*Опит в обгрижването на възрастни хора (професионален или личен). Опитът в Англия дава предимство.
*Да бъдат активни шофьори.
Задължения и отговорности:
*Грижа и подкрепа на хора с широк спектър от заболявания и увреждания. Помощ при ежедневна грижа: повдигане, обличане/събличане, миене, къпане, инконтиненция и др;
*Изпълнения на поставените лекарски предписания;
*Водене на писмена документация.

Фирмата съдейства за намирането на квартира и транспорт.

За повече информация свържете се с нас на тел.: +359 886 008 416, Skype: united.partners.hr или изпратете автобиография с актуална снимка на g.zlateva@unitedpartnershr.eu

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Биотехнологии
Здравеопазване
Фармация
Медицина
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

11.04.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК