Германия - социална асистентка / болногледачка

“Wir Helfen 24” търси да назначи социална асистентка за обгрижване на възрастна госпожа в Mülheim an der Ruhr, ГЕРМАНИЯ.

• Месечно възнаграждение: 2600 лева (нето).

• Начало на заетостта: 02/04/2016

• За клиента: Възрастната госпожа e на 82 г., 73 кг./169 см, придвижва се с помощ, има диабет, високо кръвно, тумор, лека форма на левкемия, Teilinkontinenz – Pflegestufe I. Хобита – мода, четене, гледане на телевизия и домашни любимци.

• Изисквания към кандидата: Да е социална асистентка с опит между 40 – 50 години, да може да готви, да е активен шофьор, да е непушачка, да обича животни и да има добри познания по немски език.

• Задължения: Изисква се помощ при повдигане, преобличане, лична хигиена, разходки, понякога помощ през нощта, съпровод до лекар, приготвяне и даване на храни и напитки и поддържане на домакинството (готвене, пране, гладене, пазаруване, хранене на папагал).

• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой.

За повече информация свържете се с нас на тел. 056 888 777, Skype: wirhelfen24.sofia или изпратете автобиография с актуална снимка на yaneva@wirhelfen24.bg

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Биотехнологии
Здравеопазване
Фармация
Медицина
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

01.04.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК