Германия - социална асистентка / болногледачка

„Wir Helfen 24“ търси да назначи социална асистентка за обгрижване на възрастна двойка в Markt Nordheim, ГЕРМАНИЯ.

• Месечно възнаграждение: 2000 - 2300 лева (нето).

Първите четири седмици се заплаща по 2000 лева, защото се обслужва само възрастната дама, но след четири седмици, когато съпругът и се върне заплащането става по 2300 лева (нето) на месец.

• Начало на заетостта: 27.06.2016г.

• За клиентите:
- Възрастната госпожа е на 74г., има диабет и придружаващи болести - Pflegestufe I.
- Възрастният господин е на 84 г., има Паркинсон, придвижва се с инвалидна количка (Patientenlift) - Pflegestufe III.
Посещение на Pflegedienst два пъти дневно.

• Изисквания към кандидата: Да е социална асистентка между 50-60 години с опит в обгрижването на възрастни хора; да може да готви; да е активен шофьор и да има разширени основни познания по немски език. Референциите на кандидатите носят предимство.

• Задължения: Изисква се помощ при преобличане, лична хигиена, приготвяне и даване на храни и напитки, разходки и поддържане на домакинството.

• Удобства за кандидата: Безплатен път, храна и престой.

За повече информация се свържете с екипа на Wir Helfen 24.

• Създайте Вашия профил на: http://wirhelfen24.bg/kandidatsvai/

• 8000 Бургас
ул. „Александровска” № 98 ет.3
тел.: +359 56 888 777
моб.: +359 8 777 000 18
e-mail: office@wirhelfen24.bg

• 4000 Пловдив
ул. „Неофит Рилски” №1 ет.2
тел.: + 359 32 943 307
моб.: + 359 877 844 845
e-mail: yaneva@wirhelfen24.bg

• 1000 София
бул. „Александър Стамболийски” № 142 вх. А ап.2
тел.: + 359 2 9530 121
моб.: + 359 878 444 918
e-mail: ivanova@wirhelfen24.bg

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2300 лева на месец

Категория:

Здравеопазване
Социални дейности

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

о26 TEN ROCHESTER ROW,LONDON, SW1P 1BS

Дата:

22.06.2016

Организация:

Wir Helfen 24 Ltd.

Повече информация за Wir Helfen 24 Ltd. може да получите ТУК