Търговски представител

Easy Consult Ltd. e българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси. Работата ни се основава на разрешение № 229 от 23.08.2004г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, издадено от Министерството на труда и социалната политика.

Във връзка с разширяването на мрежата на дейност на наш клиент – фирма, специализирана в продажба и сервиз на медицинска апаратура, търсим опитен и мотивиран специалист за длъжността:

Търговски Представител

Описание на позицията:

• Комуникация с клиенти
• Изготвяне на оферти
• Комуникация с доставчици и следене на вноса
• Спазване на срокове и своевременно изпращане на отчети и справки
• Генериране на нови клиенти и идентификация на нови бизнес възможности
• Активни продажби и сътрудничество с търговския отдел
• Отчетност и презентиране на постигнатите резултати

Изисквания:

• Инженерно висше образование
• Опит в продажбите се счита за предимство
• Възможност за независима работа
• Мотивираност, прецизност и отговорност на работното място
• Аналитично мислене, желание за постигане на резултати, добре изградени комуникационни и организационни умения
• Професионално отношение към работата
• Шофьорска книжка
• Отлично владеене на английски език

Фирмата предлага:

• Отлични условия на труд
• Работно време: 5-дневна раб.седмица, регламентиран годишен отпуск
• Възможност за развитие
• Специализирано обучение

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Здравеопазване
Фармация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

19.07.2016

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК