Грижи за възрастни по домовете в Англия

Описание

АНГЛИЯ БЕРКШИР
ГРИЖИ ЗА ВЪЗРАСТНИ ПО ДОМОВЕТЕ
ДЕСЕТ АСИСТЕНТИ ЗА ОБГРИЖВАНЕ НА ВЪЗРАСТНИ ПО ЧАСТНИТЕ ИМ ДОМОВЕ В BERKSHIRE
/БЕЗ ТАКСИ/

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Възрастните са в къщите си, асистентите ги посещават и следват строг план за грижи. Има пациенти, които са неизлечимо болни, но има и такива, които могат да полагат основни грижи за себе си.

Изисквания:
♦ Говорим английски език най-малко А1 английски;
♦ Готовност за шофиране с автомобил, придвижване с велосипед или пеша. Може да кандидатствате за тази работа, ако не сте шофьор.
♦ Предоставя се служебен автомобил за шофьори, след като кандидатът премине курс на обучение с инструктор - за 1 ден;
♦ Желание и готовност да полагате грижи за възрастни хора и инвалиди в частните им домове – 3 до 5 клиенти на ден;
♦ Мотивация за работа в екип и готовност за дълги часове работа;
♦ Започване: ВЕДНАГА, след интервю.
♦ Опитът е плюс, но ще се разглеждат кандидати и без опит, за които ще се провежда квалификационен курс;
♦ Изисква се най-малко 12 месеца работа или постоянен ангажимент.
Предлага се:
♦ 40-70 часа на седмица;
♦ Заплащане: начално - 8.20 GBP брутно на час през седмицата - 9.25 GBP / час през почивните дни; През национални празнициа - 12.30 GBP брутно на час. Вашите работни часове се отчитат, само когато сте с пациента /без пътуването/;
♦ Предоставя се автомобил (за горивото се удържат около около 70- 80 GBP на седмица месечно);
♦ Настаняване: Едина седмица B & B / общежитие / и ще ви се предостави списък на стаи под наем в района за избор и ще ви се помогне при наемането ви харесва. Настаняването в района е около 70-80 GBP на седмица;
♦∙ Обучение и стаж по програми на правителството на Великобритания.
ИНФОРМАЦИЯ ЗА НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ И РАЗХОДИ ПОТЪРСЕТЕ В НАШИЯ САЙТ АНОНС (В ГУГЪЛ)
За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска

Дата:

18.05.2017

Организация:

Анонс 2014 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Анонс 2014 ЕООД може да получите ТУК