Складов работник във фармацевтична фирма

Водеща фирма в областта на търговията с лекарства търси опитен служител за позицията СКЛАДОВ РАБОТНИК.

Отговорностите на позицията:
Подготвя готовите поръчки за Отдел Спедиция
Подрежда стоките в склада по кодове и партиди, спрямо вътрешните правила на компанията за подредба и съхранение на стоките
Поддържа чисто и безопасно работно място

Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование
- Отлична организация и дисциплина
- Отговорност и отдаденост в работата
- Умения за работа с хора и готовност за работа в екип
- Готовност за работа при сменен режим на сумирано работно време при петдневна работна седмица.
-Образование- специалност Логистика/Управление на складови наличности- предимство
- Предишен опит на подобна позиция- предимство
- Желание за професионално развитие в управление на складови наличности и/или областта на логистиката

Фирмата предлага:
Работа в международна компания в екип от професионалисти
Възможност за развитие в управлението на складови наличности и/или областта на логистиката
Трудов договор и реални осигуровки
Много добро заплащане, основано на постигнатите резултати.

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля
изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

12.04.2017

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК