Болногледачи

„Естийм КА“ ЕООД е посредническа агенция за намиране на работа в страната и чужбина. Агенцията е лицензирана от МТСП с лиценз № 2214 и лиценз № 2215. Услугите ни са напълно безплатни за кандидатите за работа.
Търсим Болногледачи:
Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Отговорност, организираност и сериозно отношение към задълженията;
• Готовност за индивидуална и екипна работа;
• Работа на смени;
• Няма изискване за опит;
Отговорности:
• Помощ на пациенти с персонални и терапевтични нужди при осъществяване на лична хигиена, хранене, обличане, приемане на лекарства.
Работодателят предлага:
• Трудов договор;
• Постоянна работа
• Безплатна квартира;
• Безплатни консумативи (ток, вода и кабелна телевизия);
• Атрактивно заплащане;
• Професионално развитие и реализация.
• Работно облекло
Моля, изпратете автобиография и актуална снимка или се обадете на
тел: 0889 699 433. Офисът ни се намира в гр. Търговище, ул. Лилия №4, вх. Б, ет. 2, офис 3.
Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Агенцията се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 830 до 830 лева на месец

Категория:

Социални дейности

Населено място:

Гр. Антоново

Дата:

18.04.2017

Организация:

Естийм КА ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Естийм КА ЕООД може да получите ТУК