Социални асистенти за Германия

Promedica24 е най-голямата фирма, предлагаща работа за социални асистенти на територията на Германия. Повече от 13 години фирмата определя стандартите в бранша и към момента работи с над 29 000 болногледачи.
„Грижим се за хората” е мотото на всички наши действия. Предлагаме стабилност, легална работа, сигурност и високи доходи.

ТЪРСИМ:
Мъже и жени на възраст между 25 и 62 години за работа като социални асистенти в Германия.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит в грижите за болни/възрастни хора- професионален или личен(член на семейството)
- Владеене на немски език на комуникативно ниво
- Отговорност, съпричастност към чуждите нужди, дружелюбност и спокойствие

ОТГОВОРНОСТИ:
- Грижа за пациента – помощ при ежедневните му дейности. Различните грижи зависят от специфичните нужди на отделните пациенти.
- Готвене за пациента и за социалния асистент
- Почистване на помещенията, използвани от пациента и гледача(не се почистват помещения, които не се използват активно - мазета, тавани, градини и т.н.)
- Компания и развлечения на пациента – настолни игри, разходки, разговори, четене и т.н.
- Пазаруване с финанси на пациента

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Много добро заплащане на база опита в грижите и нивото на немски език
- Пълно поемане на разходите по транспорт, настаняване и изхранване
- Най-голямата база проверени оферти в цяла Германия
- Възможност за избор на периода на престой в Германия
- Индивидуални бонуси
- Гарантирана премия при препоръчване на нови служители или пациенти
- Допълнително възнаграждение за работа в празнични дни
- Допълнително здравно осигуряване за престоя в Германия
- Непрекъсната заетост в България и в Германия
- Гъвкава система на пътуване
- Безопасни пътувания до и от Германия- цялостна организация и поемане на разходите по пътуването
- Езикови курсове – за начинаещи и за повишаване на нивото на немски език
- Възможност за повишаване на квалификацията
- 24 часова линия за връзка с Promedica24

СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС:
София: +359 24 92 54 34
Варна: +359 52 91 95 56
Бургас: +359 56 91 68 99

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Здравеопазване
Медицина
Социални дейности
Медицински сестри

Държава:

Друга държава

Адрес:

гр. София, ул. Московска 21Б

Дата:

23.05.2017

Организация:

Промедика24 Кеър БГ ЕООД

Повече информация за Промедика24 Кеър БГ ЕООД може да получите ТУК