МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Ние сме лицензирана трудова борса Корект 2011-Русе ЕООД със седалище гр.Русе. Основната ни дейност се състои в подбор на персонал. Компанията започва да работи през 2003 г., за да подкрепя напълно работодателите в намирането, привличането и наемането на най-добрите кадри за тяхната компания.

Клиентите изискват професионални стандарти, които ние гарантираме с нашето професионално и отговорно отношение. Ние осъзнаваме, че подходът към нашите клиенти трябва да бъде съобразен с техните специфични нужди и желания. Нашата фирмена философия се базира на репутация, доверие, професионални знания, безпристрастност и коректност, прозрачност и различен подход, който зависи от специфичните и нестандартните нужди на клиента. Ето защо ние сме ефективен и надежден помощник в търсенето и подбора на служителите, които ви трябват. Ние наемаме и избираме служители с потенциал, които са най-ефективни и полезни професионалисти за вашия бизнес. Корект 2011-Русе ЕООД гарантира индивидуален подход при подбора и резултатът винаги е точният човек на точното място.

РАБОТОДАТЕЛЯТ ПРЕДЛАГА РАБОТА КАТО: МЕДИЦИНСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА КРАЙОВА

Описание на позицията:

- Поддържане, оптимизиране, разширяваме и развиваме нашите фирмени контакти със специалисти в болници, амбулаторни пациенти, намиращи се в района на отговорност.
- Изготвяне на проучвания и доклади, изисквани от компанията на базата на реална информация, събрана от пазара.
- Работи за растежа и развитието на компанията, увеличаване на пазарния дял и продажбите на дружеството в зоната на отговорност .
- Участва и организира презентации, конгреси, конференции и симпозиуми, там където е необходимо.

Изисквания към кандидатите:

- Знание на румънски език.
- Знание на български език.
- Образование в природните науки.
- Познания на PC (Microsoft Office).
- Шофьорска книжка - категория B.
- Възможност за пътуване.
- Уверен, мотивиран и убеден в полезността на продуктите, които предлага.
- Амбициозен и с голямо желание за развитие и успех.
- Много добри умения за презентиране и комуникиране.
- Отговорен, дисциплиниран, инициативен, саморганизиран, с умения за работа в екип.
- Предишен опит на подобна позиция е предимство.

Нашето предложение:

- Добро възнаграждение
- Бонуси, свързани с постигнатите резултати.
- Служебен автомобил, мобилен телефон.
- Служебен лаптоп и мобилен рутер.
- Възможност за изграждане на дългосрочна кариера в компания с чуждестранен капитал, работеща на базата на международни стандарти.
- Професионално обучение за развитието на уменията.
- Работа в амбициозен и успешен екип.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСВАНЕ:
Актуално CV, със снимка и мотивационно писмо.

ЛИЦЕНЗ 1741/25.06.2014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

"Кап.Лейт.Ев.Винаров" 7

Дата:

15.06.2017

Организация:

Корект 2011 Русе ЕООД

Повече информация за Корект 2011 Русе ЕООД може да получите ТУК