Офис Мениджър

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в над 80 страни.

В момента за наш партньор – голяма международна компания в сферата на иновативните процедури за присаждане на коса с над 66 клиники по света – търсим мотивиран кандидат за позицията:

Отговорности:
Приемане и координиране на входящи и изходящи обаждания
Водене на делова кореспонденция
Посрещане и комуникация с клиенти на компанията
Организиране графика на консултациите
Промотиране на продуктите на компанията
Координация между търговски и медицински екип
Административно подпомагане на ежедневните дейности в клиниката
Обработка и съхраняване на документи
Следене за наличността на офис материали и консумативи
Работа с касов апарат и следене на плащанията
Организиране събитията на компанията

Изисквания:
Опит на подобна позиция
Добра компютърна грамотност
Умения за работа с MSOffice package
Работно ниво на английски език
Отлични комуникативни и органiзационни умения
Проактивност и внимание към детайла
Екипен играч, който обича динамиката на работа
Висше образование
Маркетинг и рекламни познания биха били силно предимство
Опит с работа със CRM ще се счита за предимство

Компанията предлага:
Възможност за развитие в компания-лидер в сферата на естетичната медицина, в екип от висококвалифицирани професионалисти
Въвеждащо обучение по международните стандарти на компанията
Отлично възнаграждение
Стандартно работно време
Приятна и спокойна работна атмосфера в сплотен екип

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля
изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с
одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.06.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК