МАГИСТЪР - ФАРМАЦЕВТ

Европа Консулт ЕООД е агенция, специализирана в подбора на висококвалифициран персонал и headhunting в секторите – Фармация и Медицина.
Агенцията е създадена през 2003г., като работи на българския и европейския пазар на труда. Ние вярваме, че човешкият капитал е основата на всяка успешна компания, а ние сме тези, които сме доказали, че можем да го осигурим.

За наш клиент, водеща верига аптеки, търсим служител за позицията:

МАГИСТЪР ФАРМАЦЕВТ

Отговорности:
- Консултиране на клиентите на аптеката
- Отпускане на лекарства по НЗОК
- Отпускане на лекарства по лекарско предписание

Изиксвания:
- Висше образование – Фармация (Магистър)
- Мин. 1 година опит на подобна длъжност
- Отлични комуникационни умения
- Умения за работа в екип

Работодателят предлага:
- Отлично възнаграждение
- Възможности за развитие

Ако смятате, че Вие сте служителят, когото търсим и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашата автобиография.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1500 лева на месец

Категория:

Здравеопазване

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

22.08.2017

Организация:

Evropa Konsult

Детайли за организацията:

Повече информация за Evropa Konsult може да получите ТУК